Loading
X

Regulamin pralni


1. Pralnia przyjmuje do czyszczenia chemicznego wyłącznie garderobę posiadającą oznakowanie  fabryczne P lub A, wskazujące na sposób prania. Garderobę nie posiadającą wyżej wymienionego oznakowania przyjmujemy wyłącznie na odpowiedzialność Klienta.

2. Opłata za usługę pobierana jest z góry. Wysokość opłat określa cennik pralni, w szczególnych przypadkach personel pralni.

3. Paragon (dowód przyjęcia garderoby do czyszczenia) jest jedynym dokumentem upoważniającym do odebrania odzieży.

4. Na odpowiedzialność Klienta, czyścimy wyroby ze stawkami ze skóry zamszowej lub tworzyw sztucznych, garderobę z aplikacjami wykonanymi z koralików i cekinów, odzież skórzaną, krawaty oraz kurtki puchowe.

5. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za: guziki, klamry, poduszki naramienne, fliselinę, zamki błyskawiczne, ściągacze gumowe, napisy, hafty oraz szkody powstałe wskutek czyszczenia według niewłaściwej instrukcji zamieszczonej przez producenta odzieży.

6. Pralnia nie gwarantuje całkowitego usunięcia plam z powierzonego asortymentu.

7. W przypadku zaginięcia lub zniszczenia garderoby odszkodowanie dla Klienta stanowi kwotę odpowiadającą jej wartości w chwili oddania jej do prania.

8. W przypadku nieodebrania garderoby w terminie 7 dni od daty wykonania usługi pobieramy opłatę składową w wysokości ceny usługi za każdy kolejny rozpoczęty tydzień składowania. Po upływie 6 miesięcy garderoba ulega likwidacji.

9. Jakość wykonania usługi należy sprawdzić na miejscu w chwili odbioru przedmiotu zlecenia.

10. Pralnia może odmówić wykonania zlecenia.

11. Za rzeczy pozostawione w oddanej do czyszczenia garderobie pralnia nie ponosi odpowiedzialności.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda