Loading
X

Usługi pralnicze

Pralnia „Delfin” wyposażona jest w profesjonalne maszyny i urządzenia pralnicze renomowanych producentów. Wykorzystuje produkty zapewniające najwyższy standard jakości. Nasi partnerzy otaczają nas wsparciem na każdym etapie funkcjonowania pralni, co jest gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji naszych Klientów.

Zakres usług pralniczych:

Pranie chemiczne

Czyszczenie opiera się na praniu odzieży z wełny, flauszu, skóry i innych podobnych materiałów nienadających się do prania w normalnych programach pralek wodnych (garniturów, sukni, żakietów, kurtek, płaszczy, futer, mundurów) w hermetycznym agregacie piorąco-suszącym, które uzupełniamy o odplamianie i prasowanie. Pranie chemiczne polega na czyszczeniu ubiorów bez użycia wody, w czasie którego garderoba nie ulega uszkodzeniu i nie traci swojego wybarwienia.

Czyszczenie i impregnacja wyrobów skórzanych

Stosujemy nowoczesne technologie renowacji i konserwacji odzieży skórzanej. Pracujemy na urządzeniach do wykonywania pełnego zakresu usług. Oferujemy czyszczenie skór wraz z ich natłuszczaniem i apreturowaniem, fachowe i profesjonalne usuwanie plam czy uporczywych kropelek deszczu oraz niwelowanie przykrego zapachu.

Pranie wodne

Pierzemy garderobę, bieliznę, koszule, zasłony, firanki itp. Do prania wodnego wykorzystujemy renomowane proszki i płyny. Stosowane przez nas nowoczesne urządzenia pozwalają zachować trwałość i jakość tkanin Państwa odzieży.

Dobarwianie skór licowych

Więcej informacji na temat tej usługi można uzyskać w naszych pralniach.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda