Loading
X

O nas


Do Państwa dyspozycji oddajemy personel z 22–letnim doświadczeniem w branży pralniczej. Nasi pracownicy są gwarancją profesjonalizmu, pracowitości i otwartości. Kadra „Delfina” posiada umiejętności utożsamiania się z potrzebami i wymaganiami każdego Klienta. Szkolenia naszych pracowników i nieustające doskonalenie ich umiejętności praktycznych pozwalają nam na zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług.

Wielu naszych stałych Klientów pochodzi spoza Szczecina, co jest najwyższą rekomendacją usług „Delfina”.

Pralnia „Delfin” wyposażona jest w profesjonalne maszyny i urządzenia pralnicze renomowanych producentów. Wykorzystuje produkty zapewniające najwyższy standard jakości. Nasi  partnerzy otaczają  nas wsparciem na każdym etapie funkcjonowania pralni, co jest gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji naszych Klientów.

Cel nadrzędny działalności

Bycie gwarantem pełnego zadowolenia naszych Klientów.

Misja

Bazując na naszym 22 - letnim doświadczeniu, pragniemy zapewniać usługi najwyższej jakości, stosując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Wizja

Nieustający rozwój naszej firmy zgodny z europejskimi standardami  usług pralniczych. Stosowanie ekologicznych technologii, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego.

Motto

Dbając o wizerunek naszych Klientów, budować swoją pozycję na rynku.

 

Karta rabatowa Pralni Delfin

Tylko u nas bezpłatna i bezterminowa karta rabatowa.

Jako jedyna pralnia w Szczecinie oferujemy bezpłatnie bezterminową kartę rabatową swoim Klientom. Przyjdź i odbierz swoją bezpłatną kartę już przy pierwszym praniu!

Karta rabatowa pralni
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda